تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

با افزایش سن و یا زایمان های مکرر واژن بانوان شکل طبیعی خود را از دست می دهد و رو به پیری و افتادگی میرود . این مسئله می تواند بسیار ناراحت کننده  باشد  زیرا سبب کاهش اعتماد به نفس و اختلال در روابط زناشویی می گردد . خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی خصوصا در حوزه زنان امروزه روش های مختلفی ابداع شده است ،که با کمک آن ها می توان ناراحتی های مربوط به ناحیه تناسلی زنان را برطرف کرد . اگر شما هم به دنبال راهکاری برای جوانسازی و زیبایی واژن خود هستید ،توصیه می شود مقاله زیر را مطالعه کنید . در این مقاله دکتر آذری جراح زیبایی زنان در رابطه  با یکی از روش های جراحی زیبایی واژن به نام تزریق چربی به واژن صحبت می کنند .

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

تغییرات واژن

همانطور که در ابتدا گفته شد  به دلایلی همچون زایمان طبیعی ، تغییرات هورمونی ،کاهش وزن شدید ،افزایش سن ،شل شدگی ،پیری پوست و یا چروک شدن پوست همگی می توانند دلیل بر تغییرات در ناحیه واژن گردد .  این موارد همگی می تواند  بر زیبایی لابیا ماژور و ناحیه تناسلی  تاثیر گذار باشد . با کمک تزریق ژل و چربی به واژن می توان این مشلات را برطرف کرد  و افتادگی و پیری که در ناحیه تناسلی ایجاد شده است را  از بین برد .

دکتر صدیقه آذری جراح زیبایی زنان هستند . شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :۰۲۱۴۴۰۴۸۷۴۴

کاندیدای تزریق چربی به واژن

  • افرادی که به دلایلی همچون ژنتیک و وراثت  ظاهر لابیا نرمال و طبیعی ندارند .
  •  افراد  در سنین جوانی که  تصور دارند  لابیا های آن ها  ظاهری لاغر تر  از حد طبیعی دارد .
  •  افراد در سنین بالا که به دلیل افتادگی و یا پیری پوست  ،در ناحیه تناسلی و لابیا های آن ها اختلال ایجاد شده است .

 چه افرادی کاندید خوبی برای تزریق چربی به واژن نیستند ؟

  •   افرادی که ،سلامت جسمی و روحی خوبی ندارند .
  •  زنان باردار و یا شیرده
  • زنانی که نیاز به مصرف دارو های خاص دارند .

شما می توانید قبل از اقدام به  جوانسازی واژن خود با متخصص زنان مشاوره کنید ،  دکتر صدیقه آذری بعد از معاینات لازم بهترین روش درمانی را به بیمار پیشنهاد می کند .

مزایای تزریق چربی به واژن

همانطور که از نامش پیداش ،این جراحی در دسته جراحی های زیبایی قرار دارد ،اما به نسبت  سبک تر از سایر جراحی ها می باشد  و فرد بعد ازآن عملا  هیچ گونه عارضه ای را شامل نمی شود . اگر بخواهیم مزیت های این  عمل جراحی را ذکر کنیم می توانیم موارد زیر را نام ببریم :

عدم نیاز به بستری و استراحت بعد از تزریق چربی

در طی این عمل جراحی فرد هیچ گونه دردی را احساس نمی کند

بازگشت سریع فرد به زندگی روزمره و فعالیت های روزانه خود

امکان تزیق ژل به واژن  همزمان با سایر جراحی زیبایی همچون لابیا پلاستی می باشد

آمادگی های لازم  قبل از تزریق چربی به واژن

انجام تمام آزمایشات که توسط متخصص زنان تجویز گردیده است

لازم است  تا با پزشک خود در رابطه با بیماری ها و یا دارو های مصرفی مشورت کنید

هر گونه عفونت در ناحیه رحم و واژن باید قبل از جراحی برطرف شود

تا 6 ساعت قبل از تزریق چربی  نباید چیزی بخورید

قطع مصرف داروهایی که می تواند سبب رقیق شدن خون شود

مراحل تزریق چربی به واژن

لازم است تا در طی این روش  مقداری چربی  از  دیگر نواحی بدن گرفته شود  و به واژن تزریق شود . این چربی معمولا در نواحی از بدن که تراکم بالاتری دارد برداشته می شود .

جراح زیبایی زنان  برداشت چربی را با کمک بی حسی موضعی انجام می دهند و فرد عملا در هنگام برداشت چربی دردی را احساس نمی کند .

در این مرحله که چربی مورد نظر دریافت شد،لازم است تا چربی برداشته شده  استریل شود  تا هر گونه بافت اضافی از چربی جدا شود  در نتیجه می توان گفت که در این مرحله  چربی برداشته شده ،آماده تزریق است .

بعد از ضذعفونی کردن ناحیه تزریق  و بی حسی موضعی تزریق چربی به واژن صورت می گیرد و فرد می تواند از نتایج این جراحی لذت ببرد . مدت زمان مورد نیاز برای این جراحی  بسته به شرایط فرد در حدود 1 تا 3 ساعت است .

با تشکر مدیریت سایت دکتر صدیقه آذری متخصص زنان

برخی از مطالب مفید در رابطه با جراحی  زیبایی واژن

سفید کردن واژن

تنگ کردن واژن

لابیاپلاستی

پاسخ

یازده + سیزده =