جوانسازی واژن با لیزر

جوانسازی واژن با لیزر

جوانسازی واژن با لیزر یکی از روش های جراحی زیبایی زنان است که به تنهایی می تواند بسیاری از مشکلات ایجاد شده ناشی از این ناحیه را برطرف کند . سوالی که بیشتر بانوان از دکتر صدیقه آذری دارند در رابطه با راه های جوانسازی واژن ،هزینه جوانسازی واژن و جوانسازی واژن با لیزر می باشد . در این مقاله جوانسازی واژن با لیزر مورد بحث قرار می گیرد . اگر شما از ناحیه تناسلی خود احساس خوبی ندارید بهتر است این مقاله را مطالعه کنید .

سن و زایمان می تواند به عنوان عامل اصلی تغییر بدن زن شناخته شود . با افزایش سن و رود به دوره پیری و کهنسالی ،واژن بانوان هم دچار تغییراتی میشود . این تغییرات می تواند رضایت جنسی را کاهش دهد و خشکی واژن سبب مقاربت جنسی دردناک شود ، همچنین بی اختیاری ادرار نیز در این افراد ظاهر می شود، و سبب از بین رفتن اعتماد به نفس درفرد گردد . امروزه با کمک روش های مختلفی می توان تغییرات ایجاد شده در این ناحیه را برطرف کرد . جوانسازی واژن یکی از این روش هاست .

جوانسازی واژن با لیزر

جوانسازی واژن با لیزر

مزایای جوانسازی واژن با لیزر

دکتر صدیقه آذری جراح زیبایی زنان با کمک این روش تمام مشکلات ایجاد شده در ناحیه تناسلی را برطرف می کنند . همچنین افزایش مقاومت و سفتی بافت ، روشن سازی پوست این ناحیه ، درمان بی اختیاری ادرار ، زیبایی دستگاه تناسلی و مواردی از این قبیل با کمک جوانسازی واژن با لیزر نتیجه می شود .
باید گفت این روش جوانسازی واژن برای افراد بدون هیچ گونه درد و خطری انجام می شود . تنها باید فرد از ورزش طولانی، دوچرخه سواری، اسب سواری و ورزش های سنگین در طول دوره بهبود اجتناب کند .

دکتر صدیقه آذری جراح زیبایی زنان هستند .  شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :۰۲۱۴۴۰۴۸۷۴۴

کاندیدای مناسب برای جوانسازی واژن چه افرادی هستند ؟

جوانسازی واژن با لیزر محدودیت های جدی ندارد و بانوانی که به دلایل هورمونی دچار آتروفی واژن شده اند می توانند از این روش مطمئن استفاده کنند . گاهی بنا بر توصیه و تجویز پزشک لازم است سایر جراحی ها همچون لابیا پلاستی ، تنگ کردن واژن و.. نیز انجام شود . دکتر صدیقه آذری بعد از معاینه کامل بیمار بهترین روش درمانی را توصیه می کنند ،بهتر است که به تجویزات متخصص زنان خود توجه کنید .
متاسفانه برخی از بانوان نسبت به مشکلات خود بی توجه هستند همین امر سبب می شود که درمان برای آن ها به مراتب سخت تر باشد .

برخی از مطالب مفید دکتر صدیقه آذری متخصص زنان و جراح زیبایی زنان

درمان فیبروم رحمی

سرطان رحم

چکاپ دوره ای زنان

تنگ کردن واژن

لابیاپلاستی

با تشکر مدیریت سایت دکتر صدیقه آذری جراح زیبایی زنان

پاسخ

13 − 3 =