جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

چه راه هایی برای جوانسازی واژن وجود دارد ؟ بهترین راه کار برای زیبایی و جوانسازی واژن چیست ؟ با افزایش سن و رود به دوران یائسگی ناحیه تناسلی زنان هم رو به پیری می رود ، این امر بسیار ناخوشایند است ، به گونه ای که می تواند بر زندگی زناشویی و اعتماد به نفس وی تاثیر گذار باشد . اگر شما هم راه های جوانسازی واژن را نمی دانید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .
خوشبختانه علم پزشکی خصوصا در حوزه زنان پیشرفت های بسیار زیادی داشته است که البته مورد استقبال بیشتر بانوان قرار گرفته است . در حالت کلی می توان جوانسازی واژن را در دسته های مختلف قرار می گیریم.
از جمله این موارد شامل :
جراحی لابیاپلاستی
تنگ کردن واژن با لیزر
سفید کردن واژن

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

بهترین راهکار برای جوانسازی واژن چه راهکاری است ؟

بسته به شرایط افراد ممکن است روش های مختلفی برای جوانسازی واژن تجویز گردد .دکتر صدیقه آذری جراح زیبایی زنان بعد از معاینه کامل بیمار و انجام مشاوره، بهترین روش برای جوانمسازی واژن را پیشنهاد می کنند .

تنگ کردن واژن با لیزر

زایمان های مکرر و افزایش سن می تواند به مرور زمان سبب از بین رفتن آتروفی واژن گردد . عمل تنگ کردن واژن سبب می گردد تا حالت شلی و افتادگی واژن از بین برود . لازم به ذکر است که ماندگاری این عمل در حدود 2 سال است و بعد از این مدت نیاز به ترمیم دارد .

جراحی لابیاپلاستی

همانطور که در مقالات پیشین هم، در رابطه با این جراحی گفته شد، در طی عمل لابیاپلاستی، لب های خارجی و داخلی واژن کوچک و متقارن می شوند . جراحی لابیاپلاستی نتیجه بسیار چشمگیری در زیبایی ناحیه تناسلی زن دارد .

سفید کردن واژن

گاهی افراد به دلایل مختلف و یا حتی ژنتیک دچار تیرگی در ناحیه تناسلی خود می گردند ، امروزه با کمک لیزر می توان تمام لب های تیره و شل شده و پوست تمام نواحی واژن را سفید کنیم و تیرگی آن را از بین ببریم . در صورتی که افراد از این خدمات همراه با هم استفاده کنند نتایج بسیار قابل توجهی برای آن ها حاصل می گردد .

دکتر صدیقه آذری جراح زیبایی زنان هستند . شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید : 44048016

بهترین سن برای جوانسازی واژن چه سنی است ؟

جوانسازی واژن محدودیت ندارد افراد می توانند در هر رده سنی از آن استفاده کنند اما اگر بخواهیم محدوده سنی برای استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی واژن را بیان کنیم می توانیم بگوییم بین 30 تا 50 سالگی بهترین سن برای انجام جوانسازی واژن است .
فواید جوانسازی واژن
اصلاح فرم و ساختار ناحیه تناسلی
رفع تیرگی و سفید شدن واژن
اصلاح فرم لابیاها
از بین بردن چین و چروک های غیر معمول در ناحیه تناسلی
و از همه مهمتر ماندگاری این تکنیک بسیار بالا است و در نتیجه فرد می تواند در مدت زمان بسیار طولانی از نتایج جوانسازی واژن استفاده کند .

نتیجه گیری

در اخر باید گفت ، جوانسازی واژن برای بانوان فواید بسیاری دارند، زیرا این تکنیک یک روش غیر تهاجمی و سبک است که هیچ گونه عوارضی شامل فرد نمی شود . بانوانی که به دلیل ظاهر بد ناحیه تناسلی خود اعتماد به نفس خود را از دست داده اند می توانند با کمک این تکنیک جوانی و زیبایی ناحیه تناسلی خود را ایجاد کنند .

 با تشکر مدیریت سایت دکتر صدیقه آذری جراح زیبایی زنان

پاسخ

یک × چهار =