روشن کردن واژن

روشن کردن واژن

آیا در مورد روشن کردن واژن چیزی شنیده اید ؟

آیا د رمورد چکونگی انجام روشن کردن واژن آگاهی داری ؟

آیا تیرگی واژن باعث رنجش شما است ؟

شاید از سفید کردن و روشن کردن واژن شنیده باشید و مشتاق باشید در مورد چونگی آن بیشتر بدانید و به دنبال اطلاعات بیشتر باشید .

اگر درمورد زیبایی های واژن آگاهی زیادی ندارید پیشنهاد می کنیم مقالات جوان سازی واژن ، لیفت واژن ، تنگ کردن واژن را مطالعه فرمایید تا دید بیشتری نسبت به این درمان ها داشته باشید .

روشن شدن واژن

روشن شدن واژن

روشن کردن واژن با لیزر

با لیزر روشن کردن ناحیه تناسلی انجام می شود از ویژگی های بارز آن می توان گفت علاوه بر این که پوست روشن تری ایجاد می شد و این قسمت سفید تر می شود بلکه چین و چروک های ریز پوست نیز از بین رفته و پوست حالت شاداب تر به خود می گیرد .

انجام روشن کردن واژن

روشن و سفید کردن واژن اصلا درد ندارد و بدون هیچ مشکلی در مدت زمان کم انجام می شود و به صورت سرپایی است .

سفید کردن واژن در لیزر موهای زائد هم تاثیر می گذارد لیزر موهای زائد در بخش تناسلی افراد ، توسط تغییر رنگی که دستگاه لیزر شناسایی می کند انجام می شود و در صورت تیره بودن این ناحیه عمل لیزر موهای زائد نیز به خوبی صورت نگرفته و موهای سیاه به درستی شناسایی نشده و تعداد جلسات افزایش می یابد . راه حل مناسب برای این شرایط انجام دادن روشن کردن واژن در ابتدا است و بعد لیزر موهای زائد با کیفیت عالی صورت گیرد . زیرا آن کنترانس به خوبی دیده می شود . و زیبایی دلخواه مشاهده می شود ضمنن در افرادی که برای انجام هر دو مورد عجله دارند و می خواهد هر دو را با هم انجام دهند باید حداقل دو هفته ما بین آن فاصله باشد تا پوست آسیبی نبیند .

تعداد جلسات روشن کردن واژن

افراد برای انجام سفید کردن واژن معمولا بستگی به تیرگی ، دو تا پنج جلسه تکرار لازم است تا آن چیزی که مورد نظر است حاصل شود . این جلسات با تجویز جراح زیبایی زنان تشخیص داده می شود .

هزینه روشن کردن واژن

هزینه ای که برای روشن کردن واژن می توان در نظر گرفت به نوع دستگاه ها و کیفت کار انجام شده بسیتگی دارد استفاده از دستگاه های روز و جدید که کمترین تمام را بین پوست و دستگاه ایجاد می کند و در زمان کم به کیفت خوب رسیده می شود . همه این موارد در هزینه ای که در اعلام می شود دخیل هستند.

دکتر صدیقه آذری جراح زیبایی زنان هستند . شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :44048016

نتیجه گیری

آنچه که در بحث زیبایی ناحیه تناسلی مطرح می شود حساسیت های بیشتری را شامل می شود و نگرانی هایی را برای خانم ها به وجود می آورد شما می توانید با مراجعه به جراح زیبایی زنان ، از امکانات جدید و به روز آن بهره مند شوید و به نتیجه قابل قبولی دست پیدا کنید و مراحل زیبایی خود را با آرامش بپیمایید .

پاسخ

پنج × سه =