لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر

آیا از جراحی لابیاپلاستی اطلاعی دارید ؟

آیا می دانید لابیاپلاستی برای زیبایی چه کاری انجام می دهد ؟

لابیاپلاستی یک از جراحی های بسیار پرطرفدار در کل دنیا است و هر روز تعداد کسانی که تمایل به این جراحی دارند بیشتر می شود. لابیاپلاستی کیفیت روابط جنسی را بهبود می بخشد و بانوان را در رسیدن به ارگاسم بهتر لذت بخش تر ، یاری می دهد.

در این مقاله سعی می شود موارد مورد نیازی که افراد برای انجام لابیاپلاستی می خواهند بدانند، توضیح داده شود .

لابیاپلاستی

در بعضی از موارد تعدادی از خانم ها از ظاهر ناحیه تناسلی خود ناراضی هستند آنها لابیا مینور های بلندی دارند که در رابطه جنس شان مشکل ایجاد می کند و یا هنگام پوشیدن لباس های تنگ دچار مشکل می شوند که برای این خانم ها لابیاپلاستی پیشنهاد می شود .

این افراد به دو طریق لابیاپلاستی قابل انجام است یا اینکه بیمار به اتاق عمل رفته و بیهوشی عمومی دریافت می کند و یا اینکه با استفاده از لیزر مونالیزا بدون بیهوشی عمومی این کار برای فرد انجام شود با استفاده از لیزر واژینال عمل لابیاپلاستی به زیبایی برای بیمار قابل انجام است.

لابیاپلاستی با لیزر جدیدترین متد انجام لاپلاستی است که بیمار بخیه نمی خورد و درد و برش جراحی بسیار صاف و زیبایی ایجاد می کند.

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

مراحل لابیاپلاستی با لیزر

این جراحی مینور است و درد و خونریزی زیادی ندارد و فرد می تواند با هماهنگی پزشک معالج خود ، راحت به فعالیت روزمره خود بر گردد.

روش های لابیاپلاستی

برای انجام لابیاپلاستی از روش های مختلفی استفاده می شود.

  • تیغ جراحی
  • Rf سرجری
  • لیزر مونالیزا
  • ساف سرجری

و خیلی روش های دیگر می توان این کار را انجام داد

دقت در انتخاب متخصص

بخش مهم در انجام لابیاپلاستی این است که توسط پزشک متخصص جراح زیبایی زنان انجام گیرد تا پزشک انقدر به این روش ها مسلط باشد که بتواند بر طبق شکل ظاهر ناحیه تناسلی بیمار ، روش مناسب را برگزیند . با توجه به نوع لابیای فرد میزان ضخامتی که لابیا ها دارند، پیچ خوردگی ها و چین و چروک هایی که دارد تشخیص داده می شود که بهتر است از کدام این روش ها و تجهیزات استفاده گردد و آن شکل نهایی که ایجاد می شود شکل طبیعی و جوان تری داشته باشد.

برای مشاهده فیلم روی تصویر کلیک نمایید.

انجام لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا با بی حسی موضعی صورت می گیرد و بدون بیهوشی و درد ، جراحی صورت می گیرد. و بعد از سپری دوره های مراقبت بعد از جراحی می تواند به کار های شخصی خود مشغول شود.  این دوره معمولا به صورت دقیق توسط جراح زیبایی زنان تشخیص داده می شود.

دکتر صدیقه آذری جراح زیبایی زنان هستند . شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :44048016

سن انجام لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی  یک عمل زیبایی محسوب می شود که بدون محدود سنی ، حتی برای دختران باکره نیز قابل انجام است .  معممولا بعد از بلوغ تا سنین بالا برای خانم ها انجام می شود .

نتیجه گیری

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا جزو روش های جدید برای انجام جراحی لابیاپلاستی می باشد که بدون عوارض و درد نتیجه دلخواه را به بانوان هدیه می دهد.

پاسخ

6 + چهارده =