مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

آیا از جراحی های زیبایی زنان اطلاعی دارید ؟

آیا می دانید جراحی لابیاپلاستی چیست ؟

آیا از مراقبت های بعد از جراحی لابیاپلاستی آگاهی دارید ؟

با تکنولوژی های جدید ، امروزه می توان بسیاری از مشکلات و نارضایتی های زنان را برطرف نمود که یکی از مورد های آن جراحی لابیاها است . گاهی لابیا ها در اثر افزایش سن و یا به صورت ارثی فرم نامناسبی پیدا می کنند که این امر موجب می شود خانم ها از ظاهر خود راضی نباشند که ما جراحی لابیاپلاستی را به این افراد پیشنهاد می کنیم .

جراحی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی ، لابیا های بزرگ و نافرم را که باعث ظاهر نامناسب می شود را به حالت زیبا و مناسب تبدیل می کند که این جراحی حتی در به ارگاسم رسیدن خانم ها نیز تاثیر گذار بوده است . اگر از این جراحی آگاهی چندانی ندارید مقاله جراحی لابیاپلاستی به طور کامل این جراحی را شرح داده است .

مراقبت بعد از لابیاپلاستی

مراقبت بعد از لابیاپلاستی

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

این جراحی نیز مانند بسیاری از جراحی های زیبایی بعد از انجام آن باید نکاتی را رعایت کنید تا نتیجه قابل قبولی را دریافت نمایید . این مراقبت های اولیه مهم هستند و رعایت کردن آن تاثیر گذار است .

بیمار در بیست و چهار ساعت اولیه باید استراحت مطلق داشته باشد . از کمپرس یخ استفاده کند. هنگام دراز کشیدن زیر باسن حتما از بالش استفاده کنند .  بعد از بیست و چهار ساعت اول از کمپرس گرم استفاده شود و می تواند استحمام داشته باشد .

مهم است که حتما بعد از هر بار شستشو با سشوار گرم ، محل جراحی را خشک کند . در روز های ابتدایی از نشستن های طولانی جدا خودداری شود و لباس های تنگ نپوشد و دارو هایی که جراح زیبایی زنان برای بیمار تجویز کرده است به طور مرتب مصرف شود .

برای افرادی که سیگار می کشند این نکته را توجه داشته باشند که در ماه اول نباید از سیگار استفاده کنند و همینطور در یک ماه اول نزدیکی نداشته باشند  و از رفتن به استخر خودداری کنند .

توصیه های غذای برای بعد از جراحی لابیاپلاستی

برای بیمارانی که جراحی لابیاپلاستی داشته اند توصیه می شود که از ویتامین های C , E  و روی و همچنین سبزیجات تازه مصرف کنند . تغذیه برای بهبود تمام جراحی ها تاثیر گذار بوده و همیشه جزو توصیه های پزشکی است .

دکتر صدیقه آذری جراح زیبایی زنان هستند . شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :44048016

نتیجه گیری

جراحی لابیاپلاستی برای افرادی که از ظاهر خود ناراضی هستند بسیار کاربردی است و می تواند برای این خانم ها نتیجه دلخواه را به همراه داشته باشد . رعایت نکات مراقبتی ذکر شده برای داشتن نتیجه رضایت بخش بسیار اهمیت دارد و توصیه می شود که افراد این موارد را به خوبی رعایت نمایند . شما می توانید با مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان ، اطلاعات بیشتری از انواع جراحی زیبایی داشته باشید و با گرفتن مشاوره ، با دید روشن این جراحی را انجام دهید تا بدون نگرانی حراجی خوبی را تجربه نمایید .

پاسخ

5 − 3 =