واژینوپلاستی چیست

واژینوپلاستی چیست

روابط زناشویی یک اصل  مهم در زندگی است ،در صورتی که این روابط دچار اختلال گردد  ،زندگی زناشویی تحت شعاع قرار می گیرد. خوشبختانه امروزه راهکار های نوین وجود دارد که بتوان تمام مشکلات مربوط به واژن را برطرف کرد . واژینوپلاستی کی از این جراحی ها در نایحه تناسلی است که سبب تغییرات واژن می گردد . فرد با انجام واژینوپلاستی احساس اعتماد به نفس بیشتری می کند و به طورحتم در  روابط جنسی قوی تر می باشد . اگر شما هم  نیاز به جراحی زیبایی واژن دارید بهتر است مقاله زیر را مطالعه کنید تا اطلاع دقیق از هزینه ، عوارض و مزیت های این جراحی به دست آورید .

واژینوپلاستی یک روش جراحی منحصر به فرد است که برای تشدید عضلات داخلی واژن انجام می شود . این جراحی بیشتر به بانوانی  که احساس می کنند  کانال واژن آن ها  بیش از حد سست است  توصیه می شود . سستی در ناحیه واژن بیشتر به دلیل افزایش سن و زایمان های مکرر ایجاد می شود .

دکتر صدیقه آذری جرا زیبایی زنان هستند . شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :۰۲۱۴۴۰۴۸۷۴۴

بیمار ایده آل برای واژینوپلاستی، زنی است که احساس می کند کانال واژن آن بیش از حد سست است،  و از نظر جسمی و روحی زن سالمی است. اغلب به علت کشش در طول زایمان یا فرایند پیری، واژن بانوان شل  و سست می شود .بسته به نیاز افراد ممکن است این جراحی همراه با سایر جراحی های زیبایی همچون سفید کردن واژن ، لابیاپلاستی و.. انجام شود در نتیجه نمی توان برای آن زمان خاصی را در نظر بگیریم ،اما به طور طبیعی جراحی زیبایی واژن یک تا دو ساعت زمان می برد  و بیشتر با کمک بی حسی موضعی انجام می شود . واژینوپلاستی با یک برش کوچک شروع می شود، این برش  واقع در کف پشتی (عقب) مهبل (واژن) صورت می گیرد . هنگامی که برش زده می شود، بخشی از دیواره واژن خلفی برداشته می شود و  سبب سفت شدن عضلات می شود .

واژینوپلاستی چیست

واژینوپلاستی چیست

دوران بهبودی بعد از واژینوپلاستی

در حقیقت دروان نقاهت  بعد از واژینوپلاستی  بین هفت تا چهارده روز است . در مرحله اول بعد از جراحی  ممکن است بیمار  عوارضی همچون  خونریزی ناگهانی و یا درد خفیف را  احساس کند . این عوارض کاملا  طبیعی و گذرا است در صوتی که فرد مراقبت های لازم بعد از جراحی را داشته باشد این عوارض شامل او نمی شود .

بسیاری از زنان به راحتی در عرض 3-5 روز پس از واژینوپلاستی به کار خود ادامه می دهند، ورزش شدید و فعالیت شدید باید به مدت چهار تا شش هفته  انجام نشود.مقاربت جنسی نیز باید در این زمان به تعویق افتاد.

تکنیک های وابسته به واژینوپلاستی می تواند شامل موارد زیر باشد:

و…

جراحی زیبایی واژن انواع مختلفی دارد که  فرد بنا بر شرایط خود هر کدام از این روش ها  را انتخاب می کند .   در طی معاینه  توسط جراح زیبایی زنان  نیاز فرد به جراحی زیبایی تعیین می گردد گاهی نیاز است تا فرد برای جوانسازی واژن  چند عمل را با هم انجام دهد  و گاهی هم تنها با کمک ، سفید کردن واژن مشکل فرد برطرف می گردد . بهتر است  به توصیه های متخصص زنان خود احترام بگذارید .

مشاوره قبل از  واژینوپلاستی

دکتر آذری  جراح زیبایی زنان   قبل از اقدام به واژینوپلاستی  در رابطه  با  سلامت و وضعیت عمومی بیمار سوال می پرسند ،در این جلسه مشاوره لازم است تا فرد دارو های مصرفی و یاسابقه ی بیماری  خود را ذکر کند ،سپس در رابطه با جراحی واژینوپلاستی  صحبت می کنند تا بیمار اطلاع کافی از این جراحی به دست آورد . همچنین هزینه دقیق واژینوپلاستی و تمامی گزینه های پرداخت در این جلسه تعیین می گردد .

ذکر این نکته ضروری است که یک  خانم  نباید جراحی زیبایی واژن را تنها بر حسب خواست همسر انجام دهد . این جراحی می تواند تاثیرات قابل ملاحظه ای را در زندگی شخصی ایجاد کند .  خانم هایی  که دارای اختلال در ناحیه تناسلی خود هستند به طورطبیعی دچار کاهش اعتماد به نفس می گردند و این عامل می تواند بر زندگی زناشویی تاثیر گذار باشد . مراجعات منظم نزد متخصص زنان   و مشاوره با وی  از بروز این عوارض خودداری می کند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر صدیقه آذری متخصص زنان

برخی از مطالب مفید در رابطه با جراحی  زیبایی واژن

سفید کردن واژن

تنگ کردن واژن

لابیاپلاستی

پاسخ

پنج × 2 =